O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

czwartek, 28 marca 2013

Dominio Romano, Ribera del Duero, 2007Ciemnomalinowy kolor, mała gęstość na szkle. Zapach skóry, konfitur, warzyw. Usta...cóż, zdecydowanie zbyt dużo tanin i za wysoka kwasowość. Trochę czarnych owoców i dębu. Kompletnie nic specjalnego. Za tą cenę i po tym regionie Hiszpanii spodziewaliśmy się czegoś zupełnie innego i powalającego na kolana....duże rozczarowanie. Nie warto!

ocena: 13,5p
cena: 135pln

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz