O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

czwartek, 28 marca 2013

CA' de' Rocchi, Pinot Grigio, 2012Włoskie Pinot Grigio, kolor jasnożółty z lekkim różowym refleksem na szkle. Zapach dojrzałych brzoskwiń i kwiatów, całkiem intensywny. Smak niestety dużo słabszy niż aromat. Zdecydowanie za duża kwasowość, trochę bez charakteru. Plus za zapach.

cena: 37 PLN
ocena: 15,5 p

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz