O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

niedziela, 18 listopada 2012

Konrad Sauvignon Blanc Marlborough 2010

Konrad Sauvignon Blanc Marlborough 2010

Oj...i znowu cudowne S.B. z Nowej Zelandii i znowu nie do podrobienia. Jedno z najintesywniejszych S.B. jakie piliśmy, śmiało może konkurować z Jules Taylor, o ile z nim nie wygrywa:) jest wspaniałe: jak zwykle agrest, owoce tropikalne, białe kwiaty i świeże zioła. Długie, spora zawartość alkoholu, gęste i ze wspaniałą kwasowością. Dla nas bliskie ideału.

Ocena: 18,5p
Cena: 60pln

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz