O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

niedziela, 18 listopada 2012

Domaine de Regusse Chardonnay 2009

 
Domaine de Regusse Chardonnay 2009

Słomkowo złoty kolor, bardzo gęste na kielichu jak na przyzwoite chardonnay przystało. Piękny aromat ananasa, melonów w tle trochę gruszki. Smak świetny, owoce (gruszka, melon, brzoskwinia) i maślane ciasteczka. Trochę dębu i orzecha w końcówce. Doskonała kwasowość. LeClerc to mój ulubiony sklep jeśli chodzi o wybór dobrych i niedrogich win francuskich.

Ocena: 17p
Cena: 52 pln

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz