O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

niedziela, 18 listopada 2012

Chateau Rose Cantegrit, Moulis 2010

Chateau Rose Cantegrit, Moulis 2010

Znowu Francja z Lidla (bo przecież dlaczego nie?). Głęboki burgundowy kolor, ładnie i powoli spływa po kielichu. Aromaty jeżyn i jagód, w tle karmel i tosty. Usta pełne, przyjemna kwasowość i delikatne taniny. Czuć trochę kremowej wanilii w końcówce. Dobre, mamy w planach dalsze lidlowe próby:)

Ocena: 16p
Cena: 39pln

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz