O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

niedziela, 18 listopada 2012

Ceravolo Merlot 2007, Adelaide Hills

Ceravolo Merlot 2007, Adelaide Hills

Zaczynamy zakochiwać się w Merlotach. To australijskie cudeńko ma piękny czArno-fioletowy kolor z granatową poświatą na szkle. Bardzo gęste. Zapach intesywny: jagody, śliwki i jezyny w tle goździki i ciasto maślane. Usta długie, bardzo dębowe i lekko pikantne na finiszu. Bardzo dobre! Brawo Australia!

Ocena: 17p
Cena: 63pln

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz