O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

środa, 5 września 2012

HUBERT BROCHARD Sancerre 2009

HUBERT BROCHARD Sancerre 2009

Kolor złoto-żółty z zielonkawymi refleksami. Przyzwoita gęstość na kielichu. Zapach klasycznego Sauvignon Blanc - dużo cytrusów, agrest i świeże zielone zioła, skoszona trawa. Smak cytrusowo-mineralny, świeże i chrupkie - cudowne wino. Bardzo dobra kwasowość. Zakupione w Marks and Spencer. Bardzo na tak.

Ocena: 17p
Cena: 62pln

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz