O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

środa, 25 lipca 2012

FOOTPRINT, Chardonnay 2010

FOOTPRINT, Chardonnay 2010

Kolor jasno-złoty. Przyzwoita gęstość na kielichu. Przyjemny zapach zółtych śliwek, brzoskwiń i orzecha. Smak lekko słodkawy, ale z dobrą kwasowością. Czuć dojrzałe owoce: banan, renklody, gruszka, na finiszu nieco dębu. Całkiem przyzwoite Chardonnay z dobrą  relacją jakości do ceny. Polecamy do letniego grilla.

Ocena: 15,5p
Cena: 36PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz