O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

czwartek, 7 czerwca 2012

VENTISQUERO GREY Carmenere 2009

VENTISQUERO GREY Carmenere 2009

Hmmmm.....bardzo lubimy takie wina. Kolor prawie czarny z bordowym refleksem Przyzwoita gęstość, wino ładnie spływa po szkle. Zapach kawy, jagód, czarnej porzeczki i gałki muszkatołowej. Niezwykły smak czarnej czekolady i suszonej śliwki, trochę pieprzu i mięty na finiszu. Długie i pełne. Idealny przedstawiciel swojego gatunku, warty każedej złotówki. Ne ma to jak Chile:)

Ocena: 17,5p
Cena: ok. 90PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz