O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

czwartek, 7 czerwca 2012

Jules Taylor, Sauvignon Blanc 2010, Marlborough

Jules Taylor, Sauvignon Blanc 2010, Marlborough

Wino kupione i pite na przywitanie i urodziny Agnieszki (która zresztą jest wielką fanką nowozelandzkich sauvignonów), maj 2012. Kolor słomkowy i jasny. Oleiste i gęste. Zapach niesamowity, agrest, marakuja, białe kwiaty i cytrusy. Wino niebywale świeże i bardzo bardzo przyjemne w piciu. Smak agrestowo-jabłkowy, aksamitny ze świetną kwasowością, zdecydowanie najlepsze Sauvignon Blanc jakie do tej pory piliśmy. Uwielbiamy!! Do kupienia w Wine Express.

Ocena: 18P
Cena: 74PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz