O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

czwartek, 7 czerwca 2012

HUGEL - Gewuztraminer 2010

HUGEL - Gewuztraminer 2010

Wow!!! Alzacki Gewurztraminer, absolutnie nas zachwycił. Kolor ciemno żółty, prawie miodowy. Bardzo gęste i pięknie spływające po szkle. Zapach miodu, wody różanej, skórki pomarańczowej i żywicy. Smak wspaniały, pełne usta, miód, zioła, owoce tropikalne, trochę cynamonu. Wino aksamitne ze świetna kwasowością. Bardzo dobry producent, bardzo dobre wino.

Ocena: 17,5
Cena: 92PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz