O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

środa, 9 maja 2012

Bleasdale Mulberry Tree Cabernet Sauvignon 2009

Bleasdale Mulberry Tree Cabernet Sauvignon 2009

Australisjski Cabernet zakupiony w Winexpress. Kolor ciemno wiśniowy z lekkim różowawym refleksem. Niespecjalnie gęste na szkle. Wino musi zdecydowanie 'pooddychać' przed wypiciem. Przyjemne aromaty jeżyn, jagód, mięty, czarnej czekolady i toffee. Duża, nieco kredowa taniczność. Smak niespotykany: jagody, dużo pieprzu i palony cukier. Raczej krótkie, bez dużej gęstości z nieco zbyt agresywnymi taninami. Przyjemne.

Ocena: 16,5
Cena: 59PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz