O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

czwartek, 5 kwietnia 2012

Casa Lapostolle, Merlot 2010

Casa Lapostolle, Merlot 2010

Kolejna w naszych odkryciach chillijska nowość, tym razem czerwona. Merlot z 2010, kolor fioletu, bardzo ciemne, lepkie i ładnie ściekające po kielichu. Intensywny aromat jagód, orzechów laskowych i czekolady. Dość długie, ale smak trochę mniej intensywny niż zapach, czuć karmel, melasę, sporo jeżyn, trochę czekolady na finiszu. Bardzo dobre. Pite w sobotni wieczór z Moni i Wojtkiem do serów portugalskich.

Ocena: 16
Cena: 63PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz