O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

niedziela, 15 kwietnia 2012

ASSOBIO DOURO 2009

ASSOBIO DOURO 2009

Ciekaw jestem dlaczego tak jest, że "wszystko co dobre kiedyś się kończy"... głupie to takie :)Niestety ostania butelka z naszych portugalskich zdobyczy. Kupaż szczepów Touriga Nacional, Tinta Roriz, Touriga Franca. Kolor klarowny ciemno bordowy z refleksami fioletu. Bardzo gęste, wręcz kleiste. Zapach dość intensywny, czuć śliwkę, fiołki, dym, goździki i deski. Smak ciekawy i złożony: imbir, pieprz, tosty. Niezbyt długie mimo pięknej lepkości, ale wielowymiarowość smaku rekompensuje tę małą wadę. Plus za etykietę;) Dobre.

Ocena: 16,5
Cena: ?????

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz