O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

środa, 28 marca 2012

VALLE PRADINHOS tinto 2007, Tras-Os-Montes

 VALLE PRADINHOS tinto 2007, Tras-Os-Montes

Portugalski kupaż szczepów Tinta Amarela, Cabernet-Sauvignon, Touriga Nacional. Kolor matowy, ciemno-wiśniowy. Umiarkowanie gęste. Zapach bardzo słaby, właściwie nie do sprecyzowania. W ustach krótkie, trochę wiśni, trochę migdałów, delikatne taniny i dębowa deska. Drugi kieliszek delikatnie inny, trochę konfitur wiśniowych, czarna herbata, nieco wanilii. Wino niestety słabe i bez wyrazu, małe rozczarowanie.

Ocena: 14,5
Cena:???

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz