O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

poniedziałek, 26 marca 2012

TRAPICHE OAK CASK, Chardonnay 2010

TRAPICHE OAK CASK, Chardonnay 2010

Rzadko kupujemy białe wina z Argentyny, bo Argentyna to przede wszystkim świetne wina czerwone (Malbec), tutaj jednak bardzo miła niespodzianka. Chardonnay o pięknym słonecznym kolorze. Gęste i kleiste na kielichu. Aromaty ananasa, dojrzałego melona i zielonego jabłka plus ciekawy zapach śmietanki kremówki. Smak śliwek renklod, gruszek i dębu. W tle bardzo przyzwoita kwasowość. Przyjemne, nieskomplikowane chardonnay.

Ocena: 16
Cena: 47PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz