O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

poniedziałek, 26 marca 2012

LINDEMAN'S BIN 65, Chardonnay 2010

LINDEMAN'S BIN 65, Chardonnay 2010

Jasna słomkowa barwa. Wino bardzo gęste i oleiste jak na przyzwoite chardonnay przystało. W nosie owoce z melonem na czele i ananasem oraz gruszką w tle. Zapach bardzo intensywny. Smak z początku owocowo-maślany, dużo gruszki, a na finiszu jak to w australijskim chardonnay przyjemny orzech i dąb. Wino bardzo dobre. Idealny przykład dobrego australijskiego chardonnay.

Cena:56PLN
Ocena: 17,5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz