O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

czwartek, 2 lutego 2012

VICAR's CHOICE Malborough Sauvignon Blanc 2009

VICAR's CHOICE Malborough Sauvignon Blanc 2009

Kolejne pyszne Sauvignon Blanc z Nowej Zelandii o wiele mówiącej nazwie w wolnym na nasze "Wybór Wikarego" heee. Śmiało można powiedzieć, że wiedzą co wybierać, mają z czego zdecydowanie. . Jaśniutki, bladosłomkowy kolor. Zapach agrestu i swieżo skoszonej trawy, lekko miętowo-migdałowy. Smak wyśmienity: agrest, rabarbar, brzoskiwnie i zielone zioła. Doskonale zbalansowana kwasowość. Jak zwykle nie do pobicia, chcemy do Nowej Zelandii :)

Ocena: 17,5
Cena: 53PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz