O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

czwartek, 23 lutego 2012

OCHAGAVIA Carmenere 2010

OCHAGAVIA Carmenere 2010
Ciemno-jagodowy prawie granatowy kolor. Niezbyt oleiste. Cudowny zapach kawy, jeżyn, śliwki i tytoniu. Smak nieco mniej intesywny, śliwka w czekoladzie, dym, tosty i jagody. Bardzo przyzwoite i niedrogie carmenere. Typowy przedstawiciel swojego gatunku, łatwy w piciu i urokliwy trunek z Nowego Świata. Dobre.

Ocena: 16p
Cena: 39PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz