O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

czwartek, 2 lutego 2012

NIMBUS ESTATE CHARDONNAY 2009

NIMBUS ESTATE CHARDONNAY 2009

Znowu doskonałe chilijskie chardonnay.Ostanio preferujemy te chillijskie od podobno najlepszych i flagowych wręcz australijskich, które według nas bywają zbyt dębowe w smaku. Tutaj lekko miodowy, żółty kolor. Bardzo gęste i oleiste na kielichu. Aromat ananasa, papaji i cytryn. Nieco mmineralny i melonowy smak. Okrągłe orzechowo-maślane z lekko dębową subtelną końcówką. Bardzo porządne i mocne chardonnay (14,5%).

Ocena: 17p
Cena: 52PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz