O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

czwartek, 2 lutego 2012

GNARLY HEAD 2009 - Old Vine Zinfandel

GNARLY HEAD 2009 - Old Vine Zinfandel

Zinfandel z 85 letnich krzewów. Jedno z lepszych, o ile nie najlepsze czerwone wino jakie piliśmy. Kolor brunatno-czerwony, gęste i kleiste na kielichu. Zapach wanilii, dymu, czekolady i kremu brulee. Smak czekoladowo-waniliowy z nutą rodzynek i migdałów, trochę śliwki i jagód na finiszu.  Bardzo długie, okrągłe, kremowe, po prostu wspaniałe. Idealne na mroźne wieczory, niekoniecznie do kolacji, można śmiało rozkoszować się nim bez jedzenia.

Ocena: 18,5
Cena: 79PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz