O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

czwartek, 2 lutego 2012

FINCA ANTIGUA Tempranillo 2008

FINCA ANTIGUA Tempranillo 2008

Czerwone wino z La Manchy. Piękna ciemnofioletowa barwa. Zapach jagód, konfitur śliwkowych, kokosa i fiołków. Niestety smak kompletnie nie dorównuje zapachowi. Generalnie czuć trochę jeżyny i dąb, trochę pieprzu, dużo tanin, nieco cierpkie na języku. Wino raczej krótkie i bez rewelacji.

Ocena:15p
Cena: 48PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz