O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

czwartek, 19 stycznia 2012

Ventisquero-Cabernet Sauvignon 2009, Colchagua Valley


Ventisquero-Cabernet Sauvignon 2009, Colchagua Valley

Bardzo dobry producent, znany nam już ze świetnego Sauvignon Blanc. Cabernet Sauvignon, może nie powala, ale jest to przyzwoite i całkiem przyjemne wino. W nosie mnóstwo czarnej czekolady, pieprzu, trochę jeżyn i śliwek. Wsmaku karmel pieprz i tytoń, dość długie. Gładkie, aksamitne i dobrze zbudowane. Dobre do zimowej kolacji.

Ocena: 16,5
Cena: 40PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz