O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

środa, 4 stycznia 2012

FINCA el ORIGEN reserva, VIOGNER 2009

FINCA el ORIGEN reserva, VIOGNER 2009

Viogner z Argentyny to dla nas zupełna nowość, no i bardzo pozytywne zaskoczenie. Jaśniutkie, o zapachu gruszki, brzoskwiń, kwiatów. W smaku bardziej cytrusowe i delikatnie mineralne. Aksamitne i w aromacie i w smaku, wspaniały balans kwasowości. Wino długie i bardzo przyjemne. Doskonałe do delikatnych dań z kurczaka lub ryb.

Ocena: 16
Cena: 48 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz