O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

piątek, 18 listopada 2011

TREASURES PADTHAWAY Chardonnay 2008

TREASURES PADTHAWAY Chardonnay 2008

Teraz myśląc Australia nie da się nie pomyśleć o Chardonnay :) Tym bardziej kiedy etykieta na butelce wygląda tak jak Treasures, musiało się pojawić na naszym stole. W kolorze widać moc, ciemnożółta barwa i gęstość na kielichu to pierwsze miłe doznanie. W nosie od razu wyczuć można subtelne owoce z wyraźną nutą orzecha, a do tego przyjemne świeże masełko... W ustach aksamitne masło, bardzo owocowe z dębem na końcu. Długie, mocne, wyraziste Chardonnay klasa sama w sobie:)

Cena 58zł
Ocena 16,5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz