O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

piątek, 18 listopada 2011

Houghton THE BANDIT Shiraz/Tempranillo 2008

Houghton THE BANDIT Shiraz/Tempranillo 2008

Po białym bandycie przyszedł czas na czerwonego... do tego ta etykieta, uwielbiamy takie nieszablonowe podejście do wina :) Kolor wiśniowy, mocny, jednak niezbyt gęste na kielichu. W smaku za to, eksplozja od porzeczek po wiśnie i czereśniowy kompot. Mi osobiście brakowało mocniejszego akcentu, ale jak ktoś szuka aksamitnego, delikatnego czerwonego wina będzie bardzo zadowolony:)

Cena 44zł
Ocena 16p

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz