O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

wtorek, 6 września 2011

LAPOSTOLLE CASA Chardonnay 2010

LAPOSTOLLE CASA Chardonnay 2010

Casablanca Valley to jeden z najlepszych regionów winiarskich w Chile, które bardzo lubimy jako producenta czerwonego wina. A tu trafiliśmy na Chardonnay, które w zapachu ma całą gamę dojrzałych owoców z brzoskwinią, melonem i takimi małymi żółtymi śliwkami na czele ;) Smak bardzo maślany z orzechowymi akcentami i gruszkową końcówką. Wspaniałe prawdziwe Chardonnay z ciekawymi nutami  niespotykanymi np w Australii :) Uwielbiamy!!!

Cena - 67 zł
Ocena - 18

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz