O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

sobota, 24 września 2011

FLAXBOURNE SAUVIGNON BLANC 2010

Doskonałe wino z Nowej Zelandii z osławionego regionu Marlborough. Zakupione w Marks and Spencer w dziale z winami. Świetna relacja jakości do ceny. Świeży i czysty zapach ziół, agrestu i białych kwiatów. Bardzo delikatne, ale z długim owocowo-krzemowym finiszem. Smak kiwi i owoców tropiklanych. Doskonale zabalansowana kwasowość.Oleiste na kielichu. Świetne!

cena: 36 PLN
ocena: 18,5p

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz