O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

sobota, 30 lipca 2011

KIM CRAWFORD Sauvignon Blanc 2009

KIM CRAWFORD Sauvignon Blanc 2009

Marlborough to najlepszy region Nowej Zelandii dla Sauvignon Blanc, a ponieważ ostatnio u nas NZ jest numerem jeden dla białych orzeźwiających win wybór był prosty,
W nosie dominuje aromat hibiskusa z nutami owocowymi i kwiatowymi. W smaku bardzo specyficzne - miodowo, ziołowe nuty mieszają się z agrestem, rabarbarem... Orzeźwiające z dość mocną kwasowością.
Świetne ale jak na Nową Zelandię nie powaliło.

Cena 38 zł
Ocena 17

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz