O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

poniedziałek, 11 lipca 2011

Gallo Zinfandel

Gallo Zinfandel

Duża firma Gallo podobno ma w swojej ofercie dobre wina... tyle wiedzieliśmy. Przy półce sklepowej padł wybór na kalifornijskiego Zinfandela, którego nigdy wcześniej nie mieliśmy w ustach, a jest on wizytówką tego regionu winiarskiego:) No i tak ... do nosa uderza wiśniowa czekolada z domieszką  dymu z wędzenia. W smaku również czekolada, kakao z domieszką śliwy i innych czerwonych owoców. Mocne, długie dobrze zbudowane o przyjemnych aksamitnych taninach, gęste pięknie płynie po kielichu... Jednym słowem pozytywne zaskoczenie, wino więcej niż dobre :)

Cena 32 zł
Ocena 17

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz