O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

czwartek, 5 maja 2011

Santa Ana Sauvignon Blanc 2010


Santa Ana Sauvignon Blanc 2010

Argentyna jest teraz na czasie po wyczynach Messiego w meczach z Realem;) No i padło na Sauvignon Blanc, o bardzo jasnej złotawej barwie. W nosie czuć cytrusy i ściętą świeżą trawę. W ustach maślane i dość długie z nutami brzoskwini i ananasa. W kolejnych kieliszkach przebija się orzech. Bardzo rześkie i świeże wino w sam raz na słoneczne popołudnie:)

Cena 24 zł
Ocena 16,5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz