O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

środa, 6 kwietnia 2011

Sunrise CHARDONNAY 2008

Sunrise CHARDONNAY 2008

Po tym jak kupiliśmy Sauvignon Blanc z winnicy Sunrise, nabycie Chardonnay było tylko kwestią czasu. W zapachu świerzość ananasa dominuje nad innymi kwiatowo-owocowymi niuansami. Smak znacznie bardziej w stylu chardonnay - dębowa nuta na końcu z owocowym początkiem. Bardzo dobrze to wszystko jest tu zbalansowane, dokładnie takie jak lubimy :)

Cena 32 zł
Ocena 16,5

2 komentarze:

  1. No nie, wyraznie byla jakas "festa". ;) A Maciek juz sie martwil, ze cos tam u Was cisza. My dzisiaj znowu Sauvignon Blanc z Nowej Zelandii cwiczylismy. To zakrawa juz na obsesje.

    OdpowiedzUsuń
  2. heee mały zator się zrobił... na szczęście tylko w opisach :) ale już wszystko nadrabiamy.

    OdpowiedzUsuń