O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

środa, 6 kwietnia 2011

Gadiva DOURO BRANCO 2010

Gadiva DOURO BRANCO 2010

Winiarnia Lavradores de Feitoria składa się z kilkunastu winnic położonych na zboczach wzdłuż rzeki Douro. Gadiva to wspaniałe młode wino. Zachwyca kwiatowym aromatem z mocnym akcentem brzoskwini i gruszki. Smak przenika gruszka z dębową końcówką. Wino bardzo świeże, lekkie naszym zdaniem rewelacja na przyjemny wieczór.

Cena - 14,90 zł
Ocena - 16,5

1 komentarz:

  1. właśnie otwarlem butelkę rocznika 2011. Rewelacyjne, rzeźkie i pełne aromatu wino. Polecam!

    OdpowiedzUsuń