O mnie

Moje zdjęcie
Witka, mam na imię Mariusz, ale wszyscy znajomi mówią Maniek:) Mam deczko ponad 30 lat i wspaniałe dwie kobiety - żonę cud Martę i córeczkę Dominikę. Mieszkamy w Gdańsku całkiem blisko morza:) Uwielbiamy robić pyszne jedzenie, a do tego delektować się winem:)

Narodziła się maniawinowania :)

maniawinowania - bo tu się spotykamy powstał z potrzeby i chęci podzielenia się naszymi doświadczeniami, a może przede wszystkim ulotnymi odczuciami związanymi ze smakowaniem win. Będzie to zdecydowanie subiektywny opis, ale może komuś się przyda przy wyborze butelki wina w sklepie, a nam sprawi radość i pozwoli powracać do tego co już bylo. Przy opisach postaram się podać cenę wina i punktację od 1-20 przy czym 1 oby nie istniało , a 20 mam nadzieję, że nie istnieje :)

czwartek, 17 marca 2011

Sunrise Sauvignon Blanc 2009

Sunrise Sauvignon Blnc 2009

Wino pochodzi z największej i jednej z najstarszych (założona 1883r.) firm winiarskich w Chile. Sunrise to żywe, delikatne i rześkie wino o wyrazistych aromatach melona i brzoskwini. W smaku obok tych dwóch owoców wyraźnie wyczuwalna agrestowa końcówka :) Concha Y Toro to firma, która bardzo ostrożnie używa dębowych beczek, a to powoduje lekkość wina. Dla mnie wyborne:)

Cena 32zł
Ocena 17,5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz